Projektinių darbų pristatymas

Ramūnas GRIKŠAS,
projektinių darbų grupės vadovas

Sausio 19 dieną vyko 10 klasės mokinių pusmetinių projektinių darbų pristatymas. Daugelis dešimtokų vykdė praktinius su ugdomąja veikla susijusius darbus.

Džiugu, kad mūsų mokykloje sėkmingai buvo organizuoti įvairūs renginiai: „Rudens popietė“ 5-9 klasių mokiniams (N. Kulbokaitė ir G. Kuršaitytė), tinklinio turnyras 6×6 8-10 klasių bei 3f ir 4f klasės Šilutės pirmosios gimnazijos KINTŲ skyriaus mokiniams (A. Taraškevičius ir N. Neimantas), solidarumo bėgimas „Gelbėkit vaikus!“, skirtas Zambijos vaikams paremti (J. Mažonaitė), fotografijų paroda „Vakarėja“ (T. Cirtautas), kuri eksponuojama mokyklos pirmo aukšto koridoriuje.

Galima pasidžiaugti ir kūrybiškais merginų rankdarbiais: nertu servetėlių komplektu (A. Juciūtė), atnaujintu siuviniais kryželiu sieniniu laikrodžiu (E. Bendikaitė). R. Probergaitė ir D. Stravinskaitė paruošė įvairių dekoracijų, kuriomis buvo papuošta daugiafunkcio centro salė Helovino šventės vakare.

J. Mažonaitė išradingai suderino lietuvių kalbos ir kūno kultūros dalykus projektiniame darbe  „Kintų pagrindinės mokyklos sportinės veiklos sklaida”.

Saviti ir teoriniai mokinių darbai: geografijos „Ugnikalniai“ (L. Dambauskaitė) bei fizikos „Rotoriniai varikliai“ (V. Tamošaitis ir D. Juškevičius).

Dešimtokams šis projektinių darbų pristatymas buvo gera praktika ruošiantis PUPP kalbėjimo daliai.

Skip to content