Projekto „Lyderių laikas 3” stažuotė Suomijoje, Estijoje

 2019 m. kovo 10-16 dienomis projekto „Lyderių laikas 3” stažuotėje „Įvairūs mokyklų ir savivaldybių bendradarbiavimo modeliai mokinių mokymosi pažangos užtikrinimo srityje” Suomijoje, Estijoje  dalyvavo projekto „Lyderių laikas 3”  kelių savivaldybių kūrybinių komandų  nariai iš: Šilutės, Pagėgių, Tauragės, Šiaulių, Klaipėdos, Mažeikių, Jurbarko. 

   Direktorė Asta Gužauskienė stažuotėje kilusiomis mintimis, įžvalgomis, foto akimirkomis pasidalino 2019-03-21 mokytojų tarybos posėdyje ir mokinių visuotiniame susirinkime.
Švietimo įstaigos Suomijoje ir Estijoje.
 
Nuotraukoje LL3 Šilutės r. kūrybinės komandos nariai (iš kairės): Pirmosios gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Rumšienė, Kintų pagrindinės mokyklos direktorė Asta Gužauskienė, Žibų pradinės mokyklos direktorė Elena Šarkienė,  Vydūno gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Mockus, Švietimo skyriaus Ugdymo kokybės poskyrio vedėja Rasa Žemailienė, Žemaičių Naumiesčio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laimutė Uselienė.  
Skip to content