Protmūšis ,,Žemės diena”

Kovo 31-ąją dieną 6-10 klasių mokiniams organizuotas gamtos mokslų konkursas, skirtas Žemės dienai.

Užduotis protmūšiui (,,Quizizz” platformoje) parengė ir jį mokiniams vedė 10 klasės mokinys Arnas Venckus, kurį konsultavo chemijos ir biologijos mokytoja Ingrida Cyroles bei fizikos mokytojas Pranas Viršilas.

Protmūšio metu mokiniai atsakinėjo į klausimus apie Žemės amžių, Ventės rago ornitologinės stoties įkūrėją, apie tai, kokia kaitriausia mediena, esamą Mėnulio fazę, galvaninių elementų gamybą, perdirbimą ir jų taršą, Aukštumalos aukštapelkės augalus, pamaryje gyvenančius paukščius ir kt.

Konkurso metu mokiniai taikė ir gilino dalykines žinias, praplėtė supratimą apie pasaulio tvarumą. Konkurso pabaigoje analizavo ir argumentavo pateiktas situacijas, nagrinėjo didėjančias ekologines problemas ir galimus jų sprendimo būdus.

Pranas Viršilas,

fizikos mokytojas

Skip to content