Rajoninės lengvosios atletikos keturkovės varžybos

Lina Leikuvienė,
kūno kultūros mokytoja metodininkė

Balandžio 27 dieną, Šilutės miesto centriniame stadione vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Keturias rungtis: 60 m bėgimą, šuolį į tolį, kamuoliuko metimą ir ištvermės bėgimą (mergaitės 500 m, o berniukai 800 m) atliko 2003 metais gimę ir jaunesni mokiniai.

Kintų pagrindinės mokyklos mergaičių ir berniukų komandos tapo prizininkais. Mergaičių komanda užėmė antrą vietą, o berniukų trečią.  Individualioje įskaitoje penktokė,  kintiškė Aristėja Būdvydaitė iškovojo antrąją vietą.

Aristėja apdovanota Šilutės sporto mokyklos medaliu ir diplomu, o berniukų ir mergaičių komandos diplomais.

Rezultatus žiūrėti čia

keturkoves merg. ir bern. komandos20170502_131653 20170502_131701

Skip to content