Rajono ikimokyklinių įstaigų šeimų sportinė pramoga-šventė „Aš, tėtis ir mama – sportiška šeima“

2019 m. gegužės 15 d. Šilutės pirmosios gimnazijos sporto salėje vyko dešimtoji rajono ikimokyklinių įstaigų šeimų sportinė pramoga-šventė „Aš, tėtis ir mama – sportiška šeima“, skirta Tarptautinei šeimos dienai paminėti, kurią organizavo Šilutės lopšelis-darželis „Žibutė“.

Įstaigai atstovavo „Boružiukų“ grupės du mokiniai: Simonas ir Danielius bei jų šeimos. Kiekviena komanda dalyvavo septyniose sportinėse rungtyse. Sportinės užduotys buvo žaismingos, pagal šio amžiaus tarpsnio vaikų ypatumus, nereikalaujančios išankstinio pasirengimo. Sportinės pramogos-šventės tikslas – stiprinti tėvų ir vaikų tarpusavio ryšius, patirti judėjimo džiaugsmą, teigiamas emocijas.

Renginio metu vyravo džiugi, pakili nuotaika. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais bei rėmėjų dovanomis.

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Sonata Rangienė

Skip to content