Regbio pamokos Kintuose

Birželio 10 d., 5-10 klasių mokiniai ir vienuoliktokai gimnazistai, turėjo netradicinio fizinio aktyvumo pamokas ir galėjo susipažinti su regbio žaidimu. Mokiniams pamokas vedė regbio trenerė Austėja Minkevičiūtė, kuri treniruoja vaikus Šilutėje, yra  Lietuvos regbio rinktinės narė, Europos čempionatų dalyvė.

Mokiniai susipažino su pagrindinėmis regbio žaidimo taisyklėmis, aiškinosi koks regbis yra kontaktinis ir nekontaktinis, mokėsi saugiai pargriauti varžovą, perduoti kamuolį, o galiausiai įgytas žinias pritaikė žaisdami regbį.
Mokiniams patiko šis žaidimas, o trenerė Austėja ir kūno kultūros mokytoja Lina, džiaugėsi mokinių aktyvumu, ypač mergaičių drąsa ir kovingumu. O kad nedingtų mokinių susidomėjimas šiuo žaidimu ir regbį galėtų žaisti kūno kultūros pamokose dažniau, trenerė Austėja padovanojo kintiškiams regbio kamuolį, kuriuo ypač džiaugėsi 5-6 klasių mokiniai.
Skip to content