Regioninė jaunimo konferencija „Jungtinės Pajėgos Jaunimui“

2018 m. lapkričio 16 d. Kintų pagrindinės mokyklos AJE „Noriu. Galiu. Darau“ narės Deimantė N. ir Vanesa P. vyko į regioninę jaunimo konferenciją „Jungtinės Pajėgos Jaunimui“ Mažeikiuose. Konferencijos dalyviai buvo labai šiltai priimti. Prasidėjus konferencijai, seimo nariai pasveikino visus atvykusius ir pradėjo diskusiją: “Ar savivaldybėje jaunimui užtenka dėmesio?”. Po šios diskusijos pranešėjai iš Žemaitijos regiono pristatė savo pranešimus apie Lietuvos jaunimą, jos problemas ir nūdieną ir lūkesčius. Pristatymuose buvo labai įdomių temų: “Laiko juostos Trispalvės Lietuvos jaunimas”, “Jaunimo situacijos analizė”, “Jaunimo politika Europoje. Ko tikėtis artimiausioje ateityje?” ir kt. Po pranešimų vyko apvaliojo stalo diskusijos skirtingose grupėse. Po to vyko diskusijų aptarimai ir konferencija baigėsi linksmomis orkestro melodijomis.

pav2pav3pav5pav7pav6pav4pav1pav8

Skip to content