Respublikinė kūrybinių darbų paroda ,,Kiek daug margučių, kiek margų!“

Visą balandžio mėnesį vyko Respublikinė, specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių, virtuali kūrybinių darbų paroda ,,Kiek daug margučių, kiek margų!“ Paroda buvo skirta Velykų šventei. Šios parodos tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą bei atskleisti save įvairiomis meno priemonėmis ir būdais, tikslinant ir tobulinant smulkiąją motoriką: riešo ir rankų pirštų judesius. Parodoje dalyvavo trys mūsų mokyklos mokinių darbai.

Padedant specialiajai pedagogei, logopedei Elvyrai Rimkuvienei, kūrybinius darbus parodai parengė 1 klasės mokinys Paulius Lapinskas, trečiokė Gustė Narbutaitė bei ketvirtokė Aurėja Mačiulaitytė. Mokiniai apdovanoti Lazdijų švietimo centro padėkos raštais.

Specialioji pedagogė, logopedė

Elvyra Rimkuvienė

Skip to content