Respublikiniame konkurse „Saugiausia klasė 2015“ – III-oji vieta!

Gabrielė LAPINSKAITĖ,
9 klasė

Žiemą, vasario mėnesį, mūsų mokyklos 8 ir 9 klasių mokiniai buvo pakviesti dalyvauti saugaus eismo konkurse „Saugiausia klasė 2015“. Mes, devintokai, sėkmingai atlikome visas užduotis ir laimėjome III-ąją vietą.

Mums buvo skirta praktinė kūrybinė užduotis saugaus eismo tema: sukurti 5-10 minučių trukmės vaizdo siužetą, skatinantį eismo dalyvių sąmoningumą, kultūrą, toleranciją, supratimą apie atsakomybę už savo elgesį kelyje. Vaizdo siužetas skiriamas Saugaus eismo dienai Lietuvoje (minima balandžio 6-ąją). Sprendėme ir Kelių eismo taisyklių testą.

Balandžio mėnesį buvo paskelbti konkurso nugalėtojai: mes, Kintų pagrindinės mokyklos devintokai, laimėjome III-ąją vietą.

Gegužės mėnesį atvykę į mokyklą svečiai iš Vilniaus – konkurso organizatoriai – įteikė ne tik diplomą, bet ir kiekvienam devintokui bei klasės vadovui po solidų asmeninį prizą.

Skip to content