Respublikinis pradinių klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Gražios raidės – dailus raštas“!

Gegužės mėnesį vyko konkursas „Gražios raidės – dailus raštas“ Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje. Šiame respublikiniame konkurse dalyvavo mokiniai, kurie buvo laimėję savo mokyklose. Ir mūsų mokyklos trečios klasės mokinė Gytė Valiukevičiūtė buvo laimėjusi pirmąją vietą. Smagu, kad konkurse dalyvavo 90 mokinių darbų iš visos Lietuvos. Konkurso vertinimo komisija vertindama dailiojo rašto darbus atsižvelgė į teksto išdėstymą, rašto aiškumą, taisyklingumą ir tolygumą, darbo estetiką ir atidumą. Gytę Valiukevičiūtę konkursui ruošė pradinio ugdymo mokytoja Ilona Papievienė. Mokinė ir mokytoja apdovanotos padėkomis.

Ilona Papievienė,

pradinio ugdymo mokytoja