Respublikinis projektas „Sveikata visus metus“

Šilutės r. Kintų pagrindinės mokyklos 1 klasės mokiniai dalyvauja respublikiniame projekte „Sveikata visus metus“. Projektas vyks iki 2019 metų gruodžio mėnesio. Kiekvieną mėnesį vaikai gauna užduotis- iššūkius. Vasario mėnesio iššūkiui „Šiandien esu labai turtingas, nes esu sveikas“, vaikai aplikavo Lietuvos žemėlapį, rašė, kad jie yra „Laimingi Pasaulio Vaikai“, nes gali sportuoti, važinėtis riedlentėmis, dviračiais, paspirtukais. Kovo mėnesio iššūkiui „Jaunas sportuosi, senas nedejuosi“ mokiniai atliko jiems skirtas  užduotis, pasidžiaugė, kad gyvena labai gražiame Kintų miestelyje. Mokyklos teritorijoje įrengtas mini futbolo aikštynas, futbolo aikštynas, krepšinio aikštelė, lauko treniruokliai, netoliese tyvuliuoja marios, tai kai tik leidžia gamtos sąlygos sportuoja lauke. Taip pat mokiniai piešė piešinius, kuriuose pavaizdavo, kaip jie su savo šeimos nariais praleidžia savaitgalius.

Linkime pirmokams sėkmės ir kantrybės atliekant respublikinio projekto „Sveikata visus metus“ užduotis-iššūkius.

IRENA ŠERKIENĖ,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content