„Respublikinis/tarptautinis 1-6 klasių mokinių piešinių konkursas „Mano šeimos portretas“

„Šeima- vienas iš gamtos šedevrų“
(George Santayana)

Kintų pagrindinės mokyklos 3 klasės mokiniai Paulina Andriukaitytė, Malekas Hijazi, Lijana Gešventaitė, Ignas Jonauskas, Benas Kasparavičius, Armandas Kelpša, Paulius Lapinskas, Benas Mačiulaitis, Gintarė Mizgirytė, Eimantas Naujanis, Kamilė Pustovojūtė, Vanesa Venckutė, Nedas Žemgulys dalyvavo tarptautiniame 1-6 klasių mokinių piešinių konkurse „Mano šeimos portretas“.

Mokinius konkursui ruošė pradinio ugdymo mokytoja Irena Šerkienė ir specialioji pedagogė, logopedė Elvyra Rimkuvienė. Dalyvaudami konkurse vaikai kūrybinėmis ir meninėmis priemonėmis išsakė savo jausmus šeimai, puoselėjo meninę saviraišką bei vertybines nuostatas.


Už dalyvavimą respublikiniame/tarptautiniame konkurse trečiokai apdovanoti padėkomis. Sveikiname juos. Šaunuoliai.

Irena Šerkienė,
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Elvyra Rimkuvienė,
Specialioji pedagogė, logopedė

Skip to content