Respublikinis universalių daugiafunkcių centrų suvažiavimas Kintuose

Ilona Papievienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui, DC veiklų koordinatorė

Lapkričio 13 d. Kintuose vyko respublikinis universalių daugiafunkcių centrų suvažiavimas. Dalyvavo atstovai iš Kauno, Šiaulių, Pakruojo, Šilutės, Vilkaviškio rajonų ir Pagėgių savivaldybės bei daug garbių svečių iš mūsų rajono bei Seimo.

Kiekvienas UDC kūrybingai pristatė savo veiklas. Vieni nuotaikingai dainuodami, kiti komentuodami skaidres ar rodydami sukurtą filmuką. Buvo šaunu ir miela pasidalinti savo gerąja patirtimi. Be to, vyko ir diskusijų klubas – tai kolegialiosios patirties mainai.

Labai įdomus kiekvieno DC  savo vietovės maisto patiekalo pristatymas: tai ir naminė duona, žuvis, pyragas, sūris, gira, „čirviniai“ blynai, grybukai, tortas, skruzdėlynas. Išragauta daug ir skanių patiekalų.

Linkėjimų karuselę pradėjo emeritų klubo pirmininkė S. Žilinskienė. Visi UDC draugiškai apsikeitė paruoštomis dovanėlėmis.

Kitais metais UDC suvažiavimą pasisiūlė organizuoti Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras.

Šio renginio moderatoriai – Asta Gužauskienė, mokyklos direktorė, ir Ilona Papievienė, mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui, DC veiklų koordinatorė.

Skip to content