Šauni penktadienio akcija „Darom“

Saulius Sodonis,
istorijos mokytojas

Penktadienį, balandžio 20 dieną, kiek patrumpinus tos dienos pamokas, mokiniai su auklėtojais bei mokyklos darbuotojais tvarkė Kintų miestelio aplinką.

Prieš išeinant darbuotis, Kintų seniūnijos darbuotoja Sigita Kasperavičienė paaiškino, ką talkininkai turi tvarkyti, kur ką krauti surinktas šiukšles, kur grėbti lapus bei dėti sudžiūvusias šakas. Seniūnija taip pat pasirūpino kai kuriais įrankiais, davė talkininkams pirštinių, šiukšlių maišų.

Saulei šviečiant visi labai smagiai darbavosi. Vieni tvarkė daugiafukcio centro aplinką, kiti „Vėtrungės“ stovyklą, keliuką link pamario, vyresnieji mokiniai – Kintų kapines.

O šiek tiek ankščiau baigę pamokas pradinių klasių mokiniai taip pat smagiai padirbėjo. Pagal savo jėgas su auklėtojais aplinką taip pat tvarkė ir darželinukai.

Grįžę iš talkos, kai kurie mokiniai pasidalino savo įspūdžiais:

„Mes, penktokai, griebėme lapus, rinkome šiukšles keliuke nuo šaudyklos iki Didžiosios Tujos. Nors atstumas buvo ilgas, mes visi vieni kitiems padėjom ir greitai viską susitvarkėm. Darbo nebuvo daug, nes miškas buvo gan švarus – tik kelios šiukšlės ant takų“.
Vasarė Banelytė

„Mes, šeštos klasės mokiniai, krovėm šakas, rinkom šiukšles. Visi draugiškai darbavomės „Vėtrungės“ stovykloje. Šiukšlių ten buvo nemažai, o prie scenos buvo daug nukritusių lapų ir pilna stiklų šukių“.
Ugnė Gudauskaitė

„Talkoje dalyvavo 10 dešimtokų. Tvarkėme daugiafunkcio centro teritoriją, šuoliaduobę, tinklinio aikštelę, aplink treniruoklius. Darbo buvo daug, bet viską, kas buvo suplanuota, padarėme. Tarpusavyje bendradarbiaudami darbus atlikom lengvai“.
Gintarė Kuršaitytė

„Mes, 8 klasės mokiniai, tvarkėme „Vėtrungės“ stovyklą. Grėbėme lapus, rinkome šakas bei šiukšles. Oras buvo saulėtas. Dirbome nuotaikingai, vieni kitiems padėdami, patardami, be kivirčų draugiškai, kaip vienas už visus – visi už vieną. Buvo smagi valandėlė. Galėtų būti ir daugiau panašaus pobūdžio veiklų“.
Agnė Marozaitė

„Per akciją „Darom“ 9 klasės vaikinai sutvarkė miško takus, krepšinio aikštelę, surinkom šiukšles. Nuostabus oras ir gamta mus lydėjo viso darbo metu“.
Karolis Levoniukas

Nuotraukas iš „Darom 2018“ žiūrėti čia.
Nuotraukomis pasidalino mokiniai ir mokytojas S.

Skip to content