Šeimos sporto šventė

Gegužės 15 d. vyko ikimokyklinio ugdymo grupių ,,Zuikučiai”, ,,Saulutės” ir priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Boružiukai” mokinių ,,Šeimos sporto šventė”. Mokinių grupės ir tėveliai atskubėjo į aikštę, kurioje buvo paruošta įvairių ir įdomių sporto užduočių ir estafečių. Vaikai rideno kamuolius, šokinėjo, nešė krepšelius, ėjo lynu. Mokiniams užduotys buvo integruotos pagal amžių, o tėveliams truputį sudėtingesnės. Po sporto estafečių mokiniai rungtyniavo žaisdami futbolą, vartininkai tikri profesionalai – kamuolys taip ir neįpuolė į vartus… Vėliau buvo netikėta užduotis tėveliams – tėvelių futbolas! Laimėjusi komanda buvo apdovanota prizais, o visi mokiniai – padėkomis.
,,Šeimos sporto šventę” organizavo – fizinio ugdymo mokytoja Simona Venckienė.

Gabrielė Kumutaitytė,

ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Skip to content