Šeimų sporto šventė „Jei sportuosime visi, būsime labai sveiki!“

Gegužės 27 dieną į Kintų pagrindinės mokyklos sporto salę rinkosi ikimokyklinio ugdymo grupių „Zuikučiai“, „Saulutės“ ir priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ mokiniai ir jų tėveliai. Čia vyko šeimų sporto šventė „Jei sportuosime visi, būsime labai sveiki“. Kiekviena grupė sudarė vieną komandą. Komandos dalyvavo trijose skirtingose rungtyse: „Kamuoliukų metimo į krepšį“, „Šokinėjimo ant kamuolio“ ir „Lindimo pro lankus“. Kartu su savo vaikais rungtyse dalyvavo ir tėveliai. Ketvirtoji rungtis buvo netradicinė „Popierinių lėktuvėlių leidimas“. Ši rungtis sugalvota neatsitiktinai. Visos trys grupės dalyvavo Šiaulių lopšelio – darželio „Pupų pėdas“ organizuotame respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekte „Popierinių lėktuvėlių diena“. Šio projekto tikslas – vaikų fizinio aktyvumo skatinimas, džiugių emocijų suteikimas panaudojant netradicines priemones – popierinius lėktuvėlius. Renginio metu netrūko geros nuotaikos ir džiugių emocijų.

Už pagalbą organizuojant šventę dėkojame kūno kultūros mokytojai Linai Leikuvienei, kompiuterių sistemų inžinieriui Vitalijui Šturmai ir savanorei Brigitai Karpauskaitei. Taip pat dėkojame mokinių tėveliams už aktyvų dalyvavimą ir gerą nuotaiką.

                            

Daiva Kaunienė

ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

 

Šeimų sporto šventės „Jei sportuosime visi, būsime labai sveiki!“ akimirkas galite pamatyti čia: https://photos.app.goo.gl/5BQ2RC8GAMXVwYW77

Skip to content