Šeimų sporto šventė

Daiva KAUNIENĖ,
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja
Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Šią dieną ikimokyklinio ugdymo grupėje vyko šeimų sporto šventė  “Sveika šeima – sveikas vaikas”.  Šventės tikslas – paskatinti šeimas kartu leisti laisvalaikį, padėti sustiprinti šeimos narių tarpusavio ryšį bei paskatinti atskirų šeimų bendravimą.

Šiame renginyje dalyvavo 8 komandos, kurios paruošė savo prisistatymus, pasipuošė savo komandos skiriamaisiais ženklais. Po prisistatymų vyko bendra mankšta, kurią vedė Vanesos mamytė. Komandos savo jėgas išbandė penkiose rungtyse: lindo pro kliūtis  ir  tuneliu , šokinėjo ant kamuolio, statė ir griovė kėglius, pūtė ir sprogdino balionus. Visi buvo labai greiti ir vikrūs. Smagiausia užduotis vaikams – lįsti tuneliu.

Šventėje daug teigiamų emocijų patyrė ne tik vaikučiai, bet ir jų tėveliai, o nugalėjo draugystė.

Skip to content