Sensoriniai skaitymai

Šilutės r. F. Bajoraičio bibliotekos Kintų skyriaus bibliotekininkė Vitalija Mišinskaitė pakvietė pirmokus į edukacinę programą ,,Sensoriniai skaitymai“.

Sensoriniai skaitymai – skaitymas pasitelkiant pojūčius, atliekant praktines užduotis pagal knygos tekstą. Pirmokai skaitė Eduardo Mieželaičio eiliuotą pasaką ,,Zuikis Puikis“.

Kartu su mokytoja ir bibliotekininkėmis, mokiniai pasipuošę gražiomis, didelėmis ausimis ,,pavirto“ zuikučiais, kurie kartu su zuikiu Puikiu dalyvavo įvairiose veiklose: ėjo į mokyklą, piešė zuikį, ,,miegojo pakrūmėje“, ,,šoko trypė‘‘ kartu su laputaite, ,,graužė kopūstą“, laistė gėlę, dekoravo medį, rankomis glostė ežį ir zuikutį.

Užsiėmimo metu mokiniai pajuto skaitymo malonumus, praplėtė pažinimo kompetenciją, turtino kalbos žodyną, lavino sensorinius pojūčius, tobulino bendravimo įgūdžius.
Mokiniai džiaugėsi vykdytomis veiklomis.

Vida Viršilienė,

pradinio ugdymo mokytoja