Šiaurietiško ėjimo pamokos Kintuose

Lina LEIKUVIENĖ,
kūno kultūros vyresnioji mokytoja

Balandžio 28 d. Kintų pagrindinės mokyklos sporto aikštyne vyko šiaurietiško ėjimo pamokos, kuriose dalyvavo ne tik septintokai ir visų kitų vyresniųjų klasių mokiniai, bet ir mokytojai bei kiti miestelio gyventojai.

Smagu,  kad, bendradarbiaujant su Šilutės rajono visuomenės sveikatos biuru, šiuos mokymus vesti buvo galima pakviesti  Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacijos  prezidentą Laimontą Rakauską. Treneris visus dalyvius supažindino su reikalavimais šiaurietiško ėjimo lazdoms, jų nauda, mokė mankštos, ėjimo technikos, žaidimų.  Po mokymų atsakė į pateiktus klausimus, džiaugėsi aktyviu ir kultūringu Kintų jaunimu, susidomėjusiais šiaurietišku ėjimu miestelio bendruomenės nariais.

Tikiuosi, kad bendradarbiavimas su Šilutės visuomenės sveikatos biuru ateityje tik stiprės, o kintiškiai taps fiziškai vis aktyvesni ir sveikesni.

Skip to content