Šilutės policijos bendruomenės pareigūnių informatyvi paskaita

Kovo 2 dieną mokykloje lankėsi Šilutės policijos bendruomenės pareigūnės. Susitikimo metu buvo kalbama apie dažniausiai daromus nepilnamečių teisės pažeidimus, paaiškinta kokia atsakomybė gresia padarius vieną ar kitą pažeidimą. Mokiniams taip pat primintos jų teisės ir pareigos, pasakota kaip reikia elgtis mokykloje ar viešoje vietoje. Kalbėta ir apie rūkymą mokyklų teritorijoje.

Mokiniai pareigūnėms uždavė įvairių klausimų apie jų teises ir atsakomybes. Pareigūnės išsamiai atsakė į visus mokinių užduotus klausimus ir ragino elgtis teisingai ir atsakingai.

Taip pat mokiniai pareigūnių teiravosi apie jų darbą, domėjosi – su kokiais sunkumais ir iššūkiais jos susiduria.

Gabrielė Kumutaitytė,

socialinė pedagogė

Skip to content