Šilutės rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų renginys „Valgykim sveikiau – Mes galim“

2019-11-27 lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“ vyko Šilutės rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų renginys „Valgykim sveikiau – Mes galim“. Renginio tikslas – propaguoti sveiką mitybą, kaip vieną pagrindinių sveikos gyvensenos aspektų, formuoti teisingą vaikų, tėvų požiūrį, dalintis gerąja patirtimi. Renginyje dalyvavo ir mūsų darželio komanda, kuri pristatė sveikuoliškų receptų knygutę ir pagal vieną iš knygoje pateiktų receptų paruoštą patiekalą „Sveikuoliškus saldainius“.  Vaikai turėjo galimybę bendrauti su kitų įstaigų bendraamžiais, matyti jų pasirodymus, pasivaišinti visų gamintais sveikuoliškais patiekalais. Namo grįžome su gera nuotaika ir organizatorių įteiktomis dovanomis.

 

Daiva Kaunienė,

ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Skip to content