Šimtadienis

Neringa JEGER ir Emilija KVASYTĖ,
3 f klasė

Praėjusį penktadienį, t.y. vasario 20 dieną, vyko Šimtadienio šventė. Tai Šilutės pirmosios gimnazijos KINTŲ skyriaus 3f klasės mokinių Neringos Jeger ir Emilijos Kvasytės teatro projektinis darbas (vadovė teatro vyresnioji mokytoja Asta Neimantienė), kurį įgyvendinti padėjo visi klasės draugai. Į daugiafunkcinį centrą, kuriame vyko renginys, susirinko mokytojai, tėvų atstovai, po du 9–10 klasių mokinius ir šventės kaltininkai – Šilutės pirmosios gimnazijos KINTŲ skyriaus 4f klasės mokiniai.

Šimtadienio tema „Ligoninė“. Apie šią įstaigą bylojo ne tik užrašai ant durų – „Priimamasis“, „Registratūra“, „100-oji palata“, bet ir visus svečius pasitinkantys renginio šeimininkai „daktarai“, vilkį baltais chalatais.

Mokytojai ir tėvai iškart buvo apdalinti vaistukais „Geresniam mąstymui“, „Atminties gerinimui“ bei palydėti tiesiai į „100-ąją palatą“.

Abiturientams teko priimamajame laukti, kol bus priregistruoti, patikrinta sveikata. Vyriausiajai  gydytojai ir jos padėjėjoms įvertinus, jog visi stipriai „pasiligoję“, buvo skirtas gydymas „100-oje palatoje“ (aktų salėje). Čia „negaluojantys“ turėjo atlikti įvairias užduotis, pavyzdžiui: įveikti kliūtis, naudodamiesi  ramentais, skubiai suteikti draugei pirmąją pagalbą. Merginos ir vaikinai visą „gydymo kursą“ sėkmingai įveikė ir dainavo Šimtadienio dainą bei šoko valsą.

Abiturientų sveikatos būklės įrodymas – pusatestačiai, kuriuos iškilmingai įteikė „jaunieji medikai“ ir jų klasės vadovė Lina Leikuvienė.

Po aktyvaus gydymo kurso mokyklos direktorė Asta Gužauskienė pasiūlė abiturientams „100-o dienų reabilitaciją mokykloje“ ir įteikė puikų receptą – visą tą laiką vadovautis tam tikromis linksmai rimtomis taisyklėmis.

Renginio metu sveikinimo žodį abiturientams tarė ir tėvai, ir jų klasės vadovė Sonata Rangienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Rima Krušienė.

Šimtadienio šventės pabaigoje abiturientams buvo padovanotas kalendorius, padėsiantis skaičiuoti laiką, likusį iki egzaminų, ir šventinis tortas, kuriuo vėliau vaišinosi visi šventės dalyviai.