Šių metų spalio 22 dieną Kintų pagrindinės mokyklos 5-6 klasių mokiniams teatro pamokos vyko UDC (Daugiafunkciame centre)

Penktų, šeštų, septintų bei aštuntų klasių mokiniai rugsėjo ir spalio mėnesiais mokėsi viešosios, sceninės kalbos, ugdė savo gebėjimus, mokėsi „nugalėti“ scenos baimę bei vaidinti bendradarbiaujant su visa klase. Su 5 klasių mokiniais kūrėme nedidelės apimties vaidinimą „Kiškio pietūs“ pagal Teresės Leciūtės-Lorenčienės parašytus scenos vaizdelius, pjeses. Kiekvienas iš mokinių pasigamino po kaukę, kurios atspindėjo pjesės veikėjus, o tai leido vaikams dar labiau prisidėti patiems prie savo pasirodymo.

6 klasės mokiniai parengė vaidinimą apie lietuvių mitologines sakmes. Kartu su vaidybiniais elementais, judesiu, scenos kalba, pasiruošėme pasekti įvairias sakmes apie žvaigždynų, Žemės, žmogaus atsiradimą.

7 ir 8 klasių mokiniai kūrė savo vaidybinius etiudus. Septintokai atliko improvizacijas, realių, gyvenimiškų situacijų atkartojimus. Su aštuntokais žiūrėjome režisieriaus Stuart Hazeldine filmą „Egzaminas“. Šio filmo scenarijus mokinius sudomino, todėl jie patys noriai kūrė, dalinosi vaidmenimis, atskleidė veikėjų charakterius ir ruošė pasirodymą.

 

Neringa Sadauskienė, lietuvių kalbos ir teatro mokytoja

Skip to content