Spalvota tolerancijos diena Kintų mokykloje

Ugnė Jankauskaitė, Evelina Lučinskaitė,
8 klasės mokinės

Lapkričio 16-oji – tarptautinė Tolerancijos diena. Mes, 8 klasės mokiniai – Evelina, Ugnė, Vakaris ir Karolis, surengėme šią akciją mūsų mokykloje. Mums padėjo klasės auklėtojas Ramūnas bei socialinė pedagogė Jurgita.

Šiais metais tolerancijos dieną nusprendėme sutikti kitaip: ne žodžiais, o darbais, kur kiekvienas galėjo palikti savo pėdsaką. Lankėmės visose klasėse ir prašėme mokinių palikti savo delno antspaudą ant didelio popieriaus lapo, padaryto iš tapeto.

Buvo smagu stebėti, kaip kiekvienas – ir mažas, ir didelis – gali pasiimti teptuką ir, išsitepliojęs rankas dažais, vėl pabūti vaiku. Socialinė pedagogė Jurgita šią iniciatyvą atliko ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupėse bei pradinėse klasėse.

Šis diena sekėsi puikiai – buvo labai smagu.

picture-099 picture-093 dscf8131 dsc_1537 dsc_1532 dsc_1530 picture-117 picture-110

Skip to content