Spektaklis „Beždžionėlės Lulu nuotykiai“

Lapkričio 28-tą dieną į Kintų pagrindinę mokyklą atvyko teatriukas „Smagumėlis“. Aktoriai pristatė nuotaikingą, muzikinį ir pamokantį spektaklį „Beždžionėlės Lulu nuotykiai“.

IUG „Saulutės“, PUG „Boružiukai“ ir pradinių klasių mokiniai žiūrėjo pamokantį spektaklį apie beždžionėlę, kuri ieškojo savo laimės.

Spektaklis mokinius skatino tikėti savo sėkme, bet visuomet būti dėmesingais kiekviename žingsnyje, aklai nepasitikėti kiekvienu sutiktu asmeniu. Taip pat „neužriesti nosies“ kuomet nusišypso laimė. Spektaklis akcentavo kaip svarbu turėti draugų, nes jie gali padėti, kuomet atrodo, kad išeities nebėra. Taip pat privertė pamąstyti, kad augame skirtingose aplinkose ir įvairius dalykus suprantame skirtingai, tačiau paskatino nebijoti siekti svajonių, ir tikslų.

Gabrielė Kumutaitytė,

socialinė pedagogė

Skip to content