Spektaklis „Vilkas ir ožiukai“ Šilutės vaikų darželiuose

Elvyra Rimkuvienė,
būrelio ,,Teatrinė kūryba“ vadovė

2015/2016 m. m. 3-4 klasės mokiniai lankė neformaliojo švietimo būrelį ,,Teatrinė kūryba“. Užsiėmimų metu mokiniai mokėsi vaidybos elementų, lavino vaizduotę, mokėsi nuotaiką išreikšti judesiais, gestais bei veido išraiška, žaidė įvairius siužetinius žaidimus, taip pat ugdė drąsą pasirodydami scenoje.

Išmokę vaidybos elementų ir įgiję drąsos, būrelio mokiniai su vadove Elvyra Rimkuviene sukūrė spektaklį ,,Vilkas ir ožiukai“ pagal Teresės Lorenčienės scenarijų.

Šį nuotaikingą spektaklį parodė Kintuose per  Tarptautinę vaikų knygos dieną ir susitikimo metu su tautodailininke, knygų autore Terese Lorenčiene bei koncerte, skirtame Tarptautinei šeimos dienai.

Spektaklis linksmas, nuotaikingas ir pamokantis, todėl vaikai jį labai mėgsta.

Neformaliojo švietimo būrelio aktorius į svečius pakvietė Šilutės miesto darželiai ,,Gintarėlis“ ir ,,Ąžuoliukas“. Viešnagės metu mokiniai mažiesiems draugams parodė spektaklį ,,Vilkas ir ožiukai“.

Išvyka buvo smagi ir naudinga, nes mažyliams padovanota gera nuotaika, o ,,Teatrinės kūrybos“ būrelio nariai įgavo daugiau patirties vaidinti skirtingose scenose ir didelei žiūrovų auditorijai.