STEAM gamtos mokslų ir biologijos olimpiados nugalėtojai rajone

Šiais mokslo metais kovo mėnesį rajone vykusioje STEAM gamtos mokslų olimpiadoje dalyvavo 3 mūsų mokyklos mokiniai: Vytenis Kumutaitis, Eimantas Zikas, Matas Eidukonis. Džiaugiamės jų pasiekimais: Vytenis užėmė pirmąją, Malekas – antrąją, Matas – ketvirtąją vietą.

Klaipėdos universiteto organizuojama 5-8 klasių mokinių STEAM gamtos mokslų – biologijos olimpiada – vienintelė olimpiada, kuri sukviečia jaunuosius talentus ir gamtos žinovus iš visų Lietuvos regiono savivaldybių.

2023-04-28 Malek Ahmad Anas Hijazi ir Vytenis Kumutaitis kartu su mokiniais iš visos Lietuvos dalyvavo respublikiniame olimpiados ture Klaipėdos universitete ir buvo mūsų rajono atstovai.

Olimpiados metu mokiniams teikiamos užduotys ir klausimai apima platų integruotų mokslų spektrą: biologiją, ekologiją, gamtinę geografiją, chemiją, fiziką, inžineriją, matematiką, taip pat paliečiami bendramoksliniai dalykai – etnologija, sveika gyvensena, vartotojiška kultūra. Užduočių vertinimo komisija buvo sudaryta iš Klaipėdos universiteto mokslininkų, kviestinių svečių bei vakarų regiono mokyklų pedagogų.

Džiaugiamės Malek Ahmad Anas Hijazi ir Vytenio Kumutaičio sėkme ir didžiuojamės, kad jie garsina mūsų mokyklos vardą respublikiniuose renginiuose.

Ingrida Cyrolies,

biologijos mokytoja metodininkė, chemijos mokytoja

Skip to content