Susitikimas pagal projektą „5 žingsniai patyrimo link“

Vytenis Papievis,
10 klasė

Rugsėjo 10 dieną  pagal  Kintų bendruomenės vvkdomo  projekto  “5 žingsniai patyrimo link”  (finansuojamo LMNSC) veiklą  mes, Kintų pagrindinės mokyklos mokinių tarybos nariai, dalyvavome susitikime su Palangos Valdo Jurgučio pagrindinės mokyklos mokinių taryba.

Susitikome ir bendravome neformalioje aplinkoje – prie Palangos tilto!

Diskutuodami pristatėme mūsų miestelyje vykdomus projektus, jaunimo laisvalaikio veiklos formas, vasaros stovyklos, vykusios birželio mėnesį, rezultatus,  edukacines ir  kitas veiklas, kurias vykdome mokslo metų eigoje. Dalijomės patirtimi, siūlėme, ką galėtume nuveikti kartu.

Aptarėme mokinių tarybos veikimo principus: darbą komitetuose, darbą drauge su mokytojais.

Mums labai smagu ir svarbu bendradarbiauti su kitomis mokyklomis, užmegzti naujus ryšius, pasidalinti patirtimi. Tai padeda  tobulėti, įgyti bendravimo ir bendradarbiavimo patirties.

Skip to content