Susitikimas su rašytoja Gina Viliūne

Priešpaskutinę mokslo metų dieną Kintų pagrindinės mokyklos 1 – 4 klasių mokiniai sugūžėjo į Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialą, kur vyko susitikimas su rašytoja Gina Viliūnė.

Populiarių istorinių romanų rašytoja Gina Viliūnė Kintų pradinukams pristatė pirmąją savo knygą vaikams „Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūra“. Rašytoja mėgsta kurti įvairias istorijas. Parašė šią knygą, nes labai patinka ruoniai. Kodėl ruoniai? Prieš daugelį metų, kai rašytojos dukros dar buvo mažos, nuvažiavo į Lietuvos jūrų muziejų, pamatė ruonius ir įsimylėjo. Juk jie tokie smalsūs, padykę, visai kaip šuniukai, tiktai jūros. Ar žinai, kad Baltijos jūroje gyvena net trijų rūšių ruoniai ir mažiausi pasaulyje banginiai, vadinami jūrų kiaulėmis?

Po įdomaus knygos pristatymo vyko viktorina, kurios metu mokiniai pasitikrino renginio metu įgytas žinias.  Rašytoja Kintų bibliotekai padovanojo dvi knygas, esame dėkingi. Vaikai knygoje ras ir daugiau įdomybių apie jūrą ir jos gyventojus ir drauge su ruoniukais Smilte ir Vėjumi pažins Baltijos jūrą.

Susitikimas organizuotas įgyvendinant projektą „Su knyga – į pažinimą“, kurį finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Šilutės rajono savivaldybė.

Nijolė Justienė

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos

Kintų filialo bibliotekininkė

Skip to content