Susitikimas su Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos mokinių taryba

Jolita MAŽONAITĖ,
10 klasė

Kovo 7 dieną Kintų daugiafunkcio centro aktų salėje vyko susitikimas, kuriame dalyvavo Kintų ir Saugų mokyklų mokinių tarybos atstovai.

Renginys prasidėjo liepsnele draugystės žvakės, kurią uždegė abiejų mokyklų mokinių tarybos pirmininkės: kintiškė dešimtokė Jolita ir saugiškė septintokė Augustė. Tai simbolizavo užsimezgusią partnerystę ir bendravimą.

Vėliau buvo sudarytos „spalvotos“ mišrios komandos. Smagu, kad vienas kito nepažįstantys mokiniai draugiškai bendravo ir ruošėsi bendradarbiauti.

Skirtingos komandos sudarytos ir protų mūšiams.  Pirmąjį „Myliu Lietuvą!“ vedė dešimtokė Jolita, antrąjį „Aš myliu“ – Kintų bibliotekininkė Vaida Nausėdaitė.

Abu mūšiai skirti Lietuvos Nepriklausomybės Aktui paminėti. Pirmąjį laimėjo „raudonųjų“, antrąjį – „žaliųjų“ komandos. Gudriausi ir sumaniausi apdovanoti prizais.

Kad susitikimas būtų įdomesnis, buvo organizuoti žaidimai, į kuriuos linksmai įsitraukė visi dalyviai. Taip pat parodyti du kintiškių mokinių sukurti filmukai: apie šv. Valentino dieną Kintų mokykloje ir apie saugų elgesį.

Renginys vainikuotas bendromis suneštinėmis vaišėmis ir abiejų mokyklų mokinių tarybos narių nuotrauka.