Svečiai iš Kretingos liko sužavėti Kintų mokykla

Ilona Papievienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pavaduojanti direktorių

Gegužės 16 dieną mūsų mokykla sulaukė garbingų svečių iš Kretingos rajono švietimo centro ir rajono mokyklų – visą būrį direktoriaus pavaduotojų ugdymui. Iš viso turėjome net 23 svečius!

Gardžiai pavalgę mūsų valgykloje ir pasidžiaugę mokykla, keliavo paklausyti apie verslumą ir lyderystę. Mūsų mokyklos savanoriai (Andrius Sadauskas, Benas Banelis, Paulius Bakutis, Lukas Paskalskis ir Judith Schafer) papasakojo apie savo savanorišką veiklą.

Mokytoja Ingrida Cyrolies kalbėjo apie Karjeros ugdymą. Žiniomis apie mokyklą dalinosi direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pavaduojanti direktorių Ilona Papievienė ir pavaduotojas ugdymui Ramūnas Grikšas. Apžiūrėję daugiafunkcį centrą, biblioteką – svečiai liko sužavėti. Džiaugėsi mūsų darbais ir pastatais, mūsų visos bendruomenės darbštumu!

Profesionalumas, partnerystė, kūrybiškumas, darbštumas, komunikabilumas – jūsų palydovai, taip apie mus atsiliepė Kretingos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo skyriaus vedėja, pavaduojanti direktorių Virginija Kvietkauskienė. Įteikė atminimo dovanėlę bei padėką mūsų mokyklai. Džiaugiamės pasidalinę gerąja patirtimi!

20180521_123801-1

Skip to content