Svečiavosi kaimynai – kolegos iš Šilalės rajono Upynos vidurinės mokyklos

Rima KRUŠIENĖ,
pavaduotoja ugdymui

Balandžio 1 dieną mūsų mokyklos mokytojai sulaukė svečių iš Šilalės rajono Upynos vidurinės mokyklos. Nuoširdžiai bendraudami kolegoms aprodėme mokyklą ir daugiafunkcį centrą.

Upyniškiai buvo sužavėti daugiafunkcio centro erdvėmis. Upynos vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Nerijus išbandė treniruoklius. Mokytojai juokavo, kad savaitgaliais būtų gerai atvykti ir pasportuoti, nes jie tokių sąlygų neturi.

Prie kavos puodelio su kolegomis pasidalinome gerąja patirtimi. Jų mokykla rudenį iš vidurinės turėtų tapti pagrindine.

Abiejų mokyklų direktoriai pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Kintiškiai  maloniai buvo pakviesti apsilankyti Upynoje, susipažinti su mokykla ir apylinkių įdomesnėmis vietomis. Mes kvietimą priėmėme ir vyksime, kai bus palankios aplinkybės.