Svečiuose italai, rumunai ir turkai

2016-12-13 Kintų pagrindinės mokyklos Daugiafunkciame centre lankėsi septyni užsieniečiai iš Italijos, Rumunijos ir Turkijos, kurie dalyvauja tarptautinės programos Erasmus+ projekte kartu su Vilkyčių pagrindine mokykla. Kadangi projekto pavadinimas – „Socialinės atskirties mažinimas per verslumą ir savanorystę“, o Kintų mokykla (drįstame teigti ir leidžiame sau pasigirti) viena iš veikliausių institucijų šioje srityje Šilutės rajone, tad Vilkyčių pagrindinė mokykla pasiūlė mums pasirašyti bendradarbiavimo sutartį bendros kultūrinės-projektinės veiklos organizavimui įgyvendinant tarptautinės programos Erasmus+ projektą.

Svečiai domėjosi centro veikla, jaunimo verslumo skatinimu bei savanoryste. Savanoriai Tadas, Artūras, Vaida, Laimondas ir Ramūnas, pristatė centro veiklas, savo patirtis, ugdymo karjerai koordinatorė Ingrida pristatė jaunimo veiklinimo bei verslumo skatinimo vykdomą programą Kintų mokykloje, užmegztų ryšių tinklą bendradarbiaujant su įvairiomis įstaigomis. Visiems „susikalbėti“ padėjo Augustė ir Lukas. Apie pačią savanorystės idėją ir jos plėtojimą, apie savanorius ir jų integraciją į darbo rinką ar į švietimo sistemą, apie įgyjamus ar plėtojamus savanorystės metu gebėjimus ir kompetencijas pasakojo direktoriaus pavaduotoja Ilona ir aš, direktorė Asta.

Smagu, kad turime ką pasakyti ir parodyti, kuo pasigirti ir pasidalinti!

dscf8929 dscf8927 dscf8907 dscf8895 dscf8875 dscf8865 dscf8860

Skip to content