„Sveikas. Iniciatyvus. Verslus“

Šiais metais buvo vykdomas Kintų atviros jaunimo erdvės „Noriu. Galiu. Darau“ projektas „Sveikas. Iniciatyvus. Verslus“, kurio tikslas – sąlygų tolesniam augimui ir profesiniam bendravimui paaugliams ir jauniems žmonėms, linkusiems į mokslinį ir techninį kūrybiškumą, sudarymas. Projektą finansavo Šilutės rajono savivaldybė.

Projekto lėšomis mokinių veiklai buvo įsigyti trys 3D spausdintuvai ir kt. Paaugliai įgijo žinių ir įgūdžių, todėl galės efektyviai naudoti 3D skaitmenines technologijas ateityje. Jaunuoliai mokėsi tinkamai generuoti idėjas, kaip ir kur galima save realizuoti, ugdyti savo asmeninį kūrybiškumą, tuo pačiu teikiant naudą sau ir vietos bendruomenei.

Įvaldę šias technologijas jaunuoliai bus itin paklausūs nūdienos darbo rinkoje, nes 3D inžinerijos galimybės ir teikiama nauda nuolatos auga.

Laimondas Taroza,

projekto vadovas

Skip to content