Sveikatingumo diena mokykloje

Lina Leikuvienė,
kūno kultūros mokytoja metodininkė

Gegužės 31 d. mokykloje vyko „Sveikatingumo diena“, kurioje dalyvavo 1-10 klasių mokiniai. Kūno kultūros mokytojai aktyvias veiklas organizuoti padėjo 3d klasės gimnazistai ir dalykų mokytojai.

Sveikatingumo dienoje buvo integruoti civilinės saugos pagrindai, masinė evakuacija iš mokyklos, pirmosios pagalbos mokymai, daug sportinių rungčių, kuriose mokiniai vieningai bendradarbiaudami varžėsi, vieni iš kitų mokėsi. Smiginio, futbolo, krepšinio, pirmosios pagalbos, šaudymo, estafetės, šuolio į tolį, „kryžiaus“ šokinėjimo, kamuolio metimo, „draugystės“ ir virvės traukimo rungtyse varžėsi penkios komandos, kurias sudarė sujungtos vyriausiųjų ir jauniausiųjų klasių mokiniai.

Mokiniai džiaugėsi aktyvia diena mokykloje, savo komandų pasiekimais, daugumai labai patiko virvės traukimo rungtis, susirasti nauji draugai ir aktyviai pasitikta vasara.

Nuotraukos čia

Skip to content