Šventė „Mamai“

Ilona Papievienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pavaduojanti direktorių

Gegužės 4 dieną į Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkcio centro aktų salę rinkosi koncerto dalyviai ir svečiai. Tai mūsų – mielosios mamytės su savo mažaisiais vaikučiais. Šventės „Mamai“ vedantieji: Ema Sakavičiūtė ir Karolis Levoniukas, mūsų mokyklos mokiniai. Organizatorė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui, daugiafunkcio centro veiklos koordinatorė Ilona Papievienė.

Uždegus žvakelę ant pianino, prasidėjo šventė „Mamai“. Skambėjo daug gražių eilių mamoms, linksmai ir nuotaikingai dainavo patys mažiausieji – ikimokyklinio ugdymo grupės „Saulutės“ ir priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ ugdytiniai. Juos ruošė meninio ugdymo mokytojai: Valdas Neimantas ir Laima Bušininkienė.

Puikiai šoko šokių kolektyvo „Deima“ šokėjai. Jų vadovė Judita Jakienė. Jiems nenusileido ir Kintų pagrindinės mokyklos Daugiafunkcio centro moterų šokių grupė „Kanarėlės“ bei suaugusiųjų šokių grupė „Kintai“. Vadovė Asta Gužauskienė.

Visus nustebino Kintų Vydūno kultūros centro moterų ansamblis „Nendra“. Gražiai atrodančios ir šauniai dainuojančios moterys. Ypatingai gražiai skambėjo daina „Gandrai“, kurią dainavo kartu su ketvirtos klasės mokiniais: Ema Sakavičiūte ir Ąžuolu Valčiuku. Visus ir visas žavėjo seniūnaičio Valerijaus Volkovo iš Inkaklių grojimas ir dainavimas gitara.

Nuoširdžiai kūrinį pianinui I. Kriger „Menuetas“ atliko Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos auklėtinis, Kintų pagrindinės mokyklos 9 klasės mokinys Karolis Levoniukas. Jautriai ir šiltai pasirodė Kintų seniūnijos Mamyčių klubas su vaikučiais. Nuotaikingai dainavo mokyklos 5-8 klasių vokalinis ansamblis. Nuoširdus ačiū jos vadovei Laimai Bušininkienei. O svečius vaišino NVŠ programos „Virtuvės šefai“ dalyviai savo sukurtais sumuštinukais.

Garsiai visi susirinkusieji, dainavo finalinę dainą „Žibuoklėm pražydę“. Švente pasidžiaugė ir visus pasveikino Kintų pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pavaduojanti direktorių Ilona Papievienė. Dėkojo mamytėms už meilę vaikučiams, ir linkėjo, kad būtų mažiau nerimo ir skubėjimo, o daugiau gyvenimo pilnatvės, kad būtų džiaugsmo lašas širdyje, gerumo dvelksmas dienoje!

Nuoširdus ačiū visiems už šventės ruošimą, šilumos kūrimą, gerą nuotaiką ir pozityvą!