„Swedbank“ Finansų laboratorija

2022-02-07 10 ir 9 klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje interaktyvioje ,,Swedbank“ Finansų laboratorijoje.,, Swedbank“ vykdydamas socialinės atsakomybės ir tvarumo projektą, organizuoja su mokiniais virtualius ir gyvus susitikimus ir kviečia apsilankyti , jų sukurtoje Finansų laboratorijoje. Ekonomistė lektorė – supažindino mokinius su finansinio ir ekonominio tvarumo elementais, supažindino su Finansų laboratorijos veikimo principais .Ši laboratorija – unikali erdvė, padedanti išmaniai ir įdomiai susipažinti su pagrindinėmis ekonomikos ir asmeninių finansų valdymo temomis, suprasti, kaip planuojamas biudžetas, kodėl svarbu taupyti, ar kas yra atsakingas skolinimasis. Visa tai pateikiama pasitelkiant išmaniąsias technologijas bei žaidžiant interaktyvius žaidimus.

Reflektuodami mokiniai  išsakė, kad ši veikla buvo įdomi ir naudinga , išgirdo kaip geriau leisti pinigus, ko savęs paklausti perkant, suprato, kad reklamose yra pilna apgavysčių ir tai dažnai tik pinigų viliojimas iš žmonių.

Ingrida Cyrolies,

karjeros ugdymo koordinatorė

Skip to content