Tapk moderniu piliečiu!

Šiais metais buvo vykdomas Kintų atviros jaunimo erdvės „Noriu. Galiu. Darau“ projektas „Tapk moderniu piliečiu!“, kurio tikslas – skatinti aktyvų jaunimo (ypač iš socialiai nepalankių šeimų) skaitmeninį pilietiškumą, pasitelkiant pilietinį švietimą ir aktyvų socialiai remtinų grupių jaunimo dalyvavimą internetinėje erdvėje tiek formalioje, tiek neformalioje/bendruomeninėje aplinkoje. Projektą finansavo Šilutės rajono savivaldybė.

Projekto lėšomis mokinių veiklai buvo įsigyta kompiuterinė įranga ir kt.

Jaunuoliai įgijo žinių ir įgūdžių, kurių dėka galės efektyviai naudoti skaitmenines technologijas bendraujant su kitais, dalyvauti visuomenėje ir kurti bei vartoti skaitmeninį turinį. Taip pat sustiprėjo jaunų žmonių kritinis mąstymas ir skaitmeninių priemonių naudojimo galimybės, naudojantis savivaldybių, bankų, valstybinių įstaigų paslaugomis, kuriant individualų verslą.

Laimondas Taroza,
Kintų AJE „Noriu. Galiu. Darau“ kuratorius

Skip to content