Tarptautinis projektas ,,Draugystės pynė. Mažųjų abėcėlė“

Mūsų mokyklos 3 klasės mokinys Vakaris Švėgžda bei ketvirtokai Paulius Lapinskas ir Mantas Toleikis dalyvavo Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro organizuotame Tarptautiniame projekte ,,Draugystės pynė. Mažųjų abėcėlė“. Projekto tikslas – sukurti elektroninę ugdymo priemonę. Mokiniai turėjo sukurti pasirinktą raidės trafaretą ir ją dekoruoti, viename lape raidę palikti nenuspalvintą, o kitą – nuspalvinti. Iš tokių darbų buvo kuriama elektroninė mokomoji priemonė, kad kiti vaikai, spalvindami raides, galėtų mokytis jas pažinti.

Kurdami raidžių trafaretus mokiniai ugdė saviraišką ir kūrybiškumą, plėtojo žodyną bei lavino smulkiąją motoriką.

Smagu, kad mūsų mokiniai: Vakaris Švėgžda, Paulius Lapinskas ir Mantas Toleikis prisidėjo prie tarptautinio projekto kuriant elektroninę ugdymo priemonę.

Elvyra Rimkuvienė,

vyresnioji specialioji pedagogė, logopedė

Skip to content