Tolerancijos diena

2 klasės mokiniai lapkričio 16 d. Kintų bibliotekoje per netradicinę lietuvių kalbos ir dailės bei technologijų pamoką minėjo Tolerancijos dieną. Bibliotekininkė Vitalija mokiniams papasakojo nuo kada minima Tolerancijos diena, kodėl jos reikia, parodė Lietuvos garsių žmonių pasisakymus apie toleranciją, mokiniai išgirdo ir savo bendraamžių mintis.

Kiekvienas išsakė savo nuomonę apie žmonių toleravimą, nuomonės pakantumą kitokiai pasaulėžiūrai, gyvenimo būdui, elgesiui ir papročiams.

Mokiniai kiekvienas sau išsirinko po knygą apie draugystę ir toleranciją, skaitė ištraukas. Patikusias knygas nešėsi namo skaityti toliau. Buvo smagių atradimų, įdomių knygų pagal kiekvieno gebėjimą skaityti.
Vėliau antrokai iš spalvoto popieriaus gamino namus, kuriuos sujungė į vieną gražų Tolerancijos miestą.

Asta Matvėjėvienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė