Tradicinė lietuvių kalbos olimpiada 5-8 klasėms netradiciškai

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais Kintų pagrindinėje mokykloje vyko lietuvių kalbos olimpiada 5-8 klasėms. Joje dalyvauti vasario 25 dieną buvo pakviesti gabesni ir geresnes žinias turintys mokiniai.

Kadangi ugdymo procesas vyksta nuotoliniu būdu, taip vyko ir olimpiada. Mokiniai, elektroniniu paštu gavę užduotis, jas atliko pagal turimas galimybes. Mokytojos su jais aptarė būdus, kuriuos galėtų pasirinkti. Astos Matvėjevienės mokomi penktokai rašė sąsiuvinyje, fotografavo, Astos Neimantienės šeštokai atliko skenavę Word dokumentą, o Nijolei Sodonienei 7-8 klasių mokiniai grąžino užduotis, atliktas įvairiai, dauguma PDF formatu. Tad vertinant olimpiados darbus, reikėjo ir „Paint“ piešimo programos, ir kitų įrankių.

Mokiniams, I-III vietų olimpiados laimėtojams savo klasės grupėje, skiriamos mokyklos padėkos, kurios, tikėtina karantinui pasibaigus, bus įteiktos bendraujant gyvai.

Nijolė Sodonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė