Tradicinis konkursas – paroda „Skudurinė Onytė“ – pradinių klasių mokiniams!

Gruodžio mėnesį, pradinių klasių mokiniai su savo tėveliais siuvo mielas, gražias, skudurines lėlytes. Konkursą organizavo 4 klasės mokytoja Ilona Papievienė. Dauguma mokinių siuvo su savo šeimos nariais, močiutėmis ir seneliais. Tai buvo malonus rūpestėlis visai šeimai.

Skudurines Onytes siuvo net 17 mokinių! Aktyviausiai dalyvavo pirmos klasės mokiniai ir jų tėveliai. Iš klasės net 7 mokiniai pasiuvo ypatingai gražias Onytes. Išrinktos pačios originaliausios ir meniškiausios skudurinės Onytės: pirmos klasės – Marijos Kelpšaitės, Ievos Andrijauskaitės, Viljamo Marozo, Eidano Lukoševičiaus, Simono Bučinsko, Nojaus Dulkio, Luko Šertvyčio. Antroje klasėje – įdomias ir gražias lėlytes pasiuvo: Elvita Liekytė, Luka Valiukevičiūtė ir Evita Vyšniauskaitė. Trečioje klasėje, daug meilės įdėjo siuvant lėlytes – Emilija Lučinskaitė ir Elija Jonauskaitė. Ketvirtokės – Gytė Valiukevičiūtė, Urtė Vyšniauskaitė, Saulė Bžeskutė, Ingrida Lučinskaitė, Justė Papievytė siuvo pačios, ir su mamyčių pagalba. Pačios džiaugėsi savo sukurtomis lėlytėmis.

Mokiniai laureatai apdovanoti diplomais ir specialiais prizais. O visi dalyvavusieji – prizais. Nuoširdus ačiū mokiniams ir jų tėveliams už bendrystę siuvant skudurines lėlytes. Tokios lėlytės sušildo, įkvepia geriems darbams! Tik buvimas su savo šeima kartu, pagalba vienų kitiems – atneša gerus rezultatus.

Mokiniai lavino darbinius įgūdžius, vaizduotę, meninius sugebėjimus, bendravimą. Per gražiausias metų šventes, mokiniai savo lėlytėmis pasipuoš savo šventinius namus!

Ilona Papievienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content