Tradicinis meninio skaitymo konkursas ,,Aš mažas vaikelis kaip pupų pėdelis”

Gegužės 12 d. specialioji pedagogė, logopedė Elvyra Rimkuvienė mokyklos sporto aikštėje organizavo tradicinį meninio skaitymo konkursą ,,Aš mažas vaikelis kaip pupų pėdelis”, kuriame dalyvavo 1- 4 klasių mokiniai.

Kadangi tėveliai ir mokytojai padėjo išmokti pasirinktus kūrinius, 17 skaitovų drąsiai žengė į sceną. Šiais metais sceną atstojo mokyklos teritorijoje esanti pievelė. Konkursas buvo integruotas su chorinio dainavimo pamoka (mokytoja Laima Bušininkienė). Pradžioje pirmokė Elija Jonauskaitė padainavo solinę dainą ,,Plaštakėlė“, pabaigoje visi mokiniai dainavo bendrą dainą ,,Išdygo spuogas“, o ketvirtokai – ,,Šių naktelį“ atliko tarmiškai.

Skaitovai buvo suskirstyti į dvi grupes. Dėl nugalėtojų vardo varžėsi 1-2 ir 3-4 klasių mokiniai.


I vietas laimėjo antros klasės mokinė Saulė Bžeskutė (mokytoja I. Papievienė) bei trečios klasės mokinys Armandas Kelpša (mokytoja I. Šerkienė). II vietas iškovojo antros klasės mokiniai Gytė Valikevičiūtė, Danielius Grikšas (mokytoja I. Papievienė) bei trečios klasės mokiniai Kamilė Pustovojūtė ir Benas Mačiulaitis (mokytoja Irena Šerkienė). III vietos atiteko pirmos klasės mokinei Elijai Jonauskaitei (mokytoja A. Matvėjėvienė) ir trečios klasės mokinei Vanesai Venckutei (mokytoja I. Šerkienė).

Konkurso metu vaikai vieni iš kitų galėjo pasimokyti bei įgyti sceninės drąsos. Kiekvienam dalyviui buvo įteiktas padėkos raštas, o nugalėtojams – diplomai.

Elvyra Rimkuvienė,
vyresnioji specialioji pedagogė, logopedė

Skip to content