„Už grožį ir už pasaką“

Šių metų gruodžio 9 dieną Kintų pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai vyko į Šilutę ir Kalėdinių eglučių alėjoje prie Hugo Šojaus dvaro puošė eglutę. Šių metų eglučių puošimo tema – „Už grožį ir už pasaką“ pasakos „Spragtukas“ motyvais.

Žaisliukus mokiniai gamino kartu su tėveliais, tai suteikė vaikams daug teigiamų emocijų, kuriomis jie dalijosi klasėje, pasakojo, kaip jiems sekėsi su mamytėmis ar tėčiais juos gaminti, su kokiais iššūkiais susidūrė. Papuošę eglutę, pasigrožėjome gražėjančia alėja ir žaliaskare Šilutės miesto eglute.
Mokiniai pilni įspūdžių, šventine nuotaika grįžo į mokyklą.
Ketvirtokai ir jų mokytoja Irena visiems ,dideliems ir mažiems, linki gražaus švenčių laukimo, kad visų namus aplankytų dosnus Kalėdų senelis, tegu naujieji metai atneša naujų įspūdžių, kad būtų gera ir jauku Jūsų namuose.

Irena Šerkienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Skip to content