Užgavėnės Kintuose

Nijolė Sodonienė,
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Šį antradienį Kintų pagrindinėje mokykloje vyko kūrybinė edukacinė veikla UŽGAVĖNĖS. Joje aktyviai dalyvavo ir mokiniai, ir mokytojai, ir darželio vaikai, ir kai kurie tėvai.

Mokiniai, pasiskirstę mišriomis grupėmis, mokėsi įvairios veiklos: Užgavėnių šokių, vaidybos, ratelių, šūkaliojomų, dainų, žaidimų. Kitos grupės darė Užgavėnių kaukes, gamino Morę, kepė blynus. Daugiafunkcis centras ir kūrybinės dirbtuvės buvo kupini erzalynės, muzikos ir nuotaikingų balsų.

Priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai ir 1-4 klasių mokiniai pynė „Blogų darbų pynę“ savo kabinetuose.

Po mokomųjų veiklų visi šėlti ir parodyti, ką išmoko, bei skanauti šiupinio ir blynų susirinko Kintų Vydūno kultūros centro kieme, kur ruošėsi kovai Lašininis su Kanapiniu.

Organizacinis šios edukacinės veiklos komitetas (Reda Cirtautienė, Asta Neimantienė, Vaida Nausėdaitė, Rima Krušienė, Ilona Papievienė) džiaugėsi aktyviu mokinių dalyvavimu ir visų dalyvių geranorišku bendravimu.

Daugiau foto įspūdžių žiūrėkite čia.

Skip to content