Vaidinome Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

Elvyra Rimkuvienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatyta nauja tautodailininkės, mokytojos senjorės Teresės Leciūtės-Lorenčienės knyga „Mes karpome, vaidiname deklamuojame“.

Naujojo leidinio pristatymo metu Kintų pagrindinės mokyklos 3-4 klasių mokinės, vadovaujamos pradinio ugdymo mokytojų metodininkių Elvyros Rimkuvienės ir Astos Matvėjėvienės, suvaidino vieną iš naujojoje knygoje esančių vadinimų „Laumių skalbykloje“.

Vėliau eiles iš šios knygelės susirinkusiems skaitė ir pati autorė, ir mokytoja E. Rimkuvienė bei mokinės Ugnė, Vakarė, Viltė, Aristėja.

Knygos viršelį puošia akimirkų iš vaidinimų nuotraukos, kuriose yra Kintų pagrindinės mokyklos 3-4 klasių mokinės: Viltė Šlajūtė, Ugnė Klimaitė, Aristėja Būdvydaitė, Vakarė Šlajūtė, Inelda Liekytė, Vasarė Banelytė.

Skip to content