Vaikai Kintų bibliotekoje kūrė knygeles ir skaitė pasakas

Sausio 9 d. Kintų pagrindinės mokyklos mišrios ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ mokiniai apsilankė Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale, kur vyko netradicinė veikla „Žiemos pasaka“.

Bibliotekininkė Nijolė Justienė mielai priėmė jaunuosius skaitytojus, aprodė lentynas, kur galima rinktis knygas. Ji supažindino vaikus su knygų įvairove, pademonstravo pasakų knygas, žodynus, enciklopedijas, priminė, kas yra autorius, viršelis, iliustracija, puslapiai.

Jaunieji bibliotekos lankytojai gamino pasakų knygas apie Raudonkepuraitę, tris paršiukus, ropę, Jonuką ir Grytutę, vilką ir septynis ožiukus. Vėliau ikimokyklinukai vartydami savo pagamintas knygutes sekė pasakas draugams.

Netradicinė veikla bibliotekoje buvo prasminga bei naudinga. Grįžę į grupę mokiniai išklausė Justino Marcinkevičiaus eilėraštį „Mano knygelės“ ir suprato, kad visas knygas reikia saugoti.

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Sonata Rangienė

 

Skip to content