Vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 10“

Birželio 17-23 dienomis vyko vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 10“.
Kadangi norinčių stovyklauti vaikų buvo nemažai, stovykla buvo organizuota dviem pamainomis.

Mokiniai dalyvavo Vydūno kultūros centro edukacijoje „Vėtrungėlė-magnetukas“. Užsiėmimo metu pradinukai supažino su Pamario krašto regionui būdingų kuršmarių vėtrungių simbolių ir spalvų reikšmėmis.

Mokiniai bendradarbiaudami kartu su savo grupės draugais, atliko užduotis ir ieškodami ,,Lobio“. Gerino savo bendravimo įgūdžius su kitais mokiniais. Atlikdami užduotis labiau pažino Kintų pamario mišką ir praplėtė savo žinių bagažą apie gyvąją gamtą ir gyvūniją.

Mokiniai maudėsi Kuršių marių pakrantėje, žaidė su vandens šautuvais. Susitiko su jogos meistre Guoda Armale, dalyvavo meditacijoje Kintų jogos kupole su įvairiais jogos instrumentais.
Stovyklautojai gaminosi ledų kokteilius, pasirinktinai žaidė su stalo žaidimais, piešė.

Mokiniai susipažino su Švėkšnos miesteliu, aplankė Švėkšnos muziejų, išvydo Švėkšnos dvaro vilą, įspūdingą bažnyčią, pasivaikščiojo parko takeliais, aplankė Vilkėnų vandens malūną.

Vaikams buvo suorganizuota poilsinė kelionė į Dreverną.

Mokiniai dalyvavo įvairiausiose estafetėse, susipažino su įvairiomis užduotimis ir jų priemonėmis. Mokiniai gerino fizinį pajėgumą, išmoko atlikti teisingai ir greitai užduodamas užduotis ir veiklas, buvo skatinamas sveikas gyvenimo būdas, linksmas ir aktyvus laisvalaikis. Gebėjo kartu teisingai atlikti užduotis, išmoko bendradarbiauti komandose. Po estafečių mokiniai susipažino su poniais. Mokiniai išklausė instruktažo, susipažino su jojimo pagrindais ir su pagrindinėmis elgesio su žirgais taisyklėmis. Mokiniai saugiai jodinėjo poniu, juos lydėjo patyręs instruktorius.

Stovyklos uždaryme vaikai dalyvavo įvairiose estafetėse, užduotyse, vyko smagūs žaidimai.

Mokiniai vasaros poilsio stovykloje turiningai praleido laisvalaikį, dalyvavo kultūrinėje, pažintinėje, sportinėje veikloje, įgavo pozityvaus bendravimo įgūdžių.

Vaikų vasaros poilsio stovyklą organizavo ir vykdė pradinio ugdymo mokytojos Ilona Papievienė, Irena Šerkienė, Vida Viršilienė, logopedė, specialioji pedagogė Elvyra Rimkuvienė, meninio ugdymo mokytoja Simona Venckienė, savanorė Agnė Šertvytienė, socialinė pedagogė Jurgita Tamošiūnienė.

Jurgita Tamošiūnienė,
socialinė pedagogė

Skip to content