Vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje“

Jurgita TAMOŠIŪNIENĖ,
vyresnioji socialinė pedagogė

Mūsų mokykloje birželio 1-5 dienomis vyko tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 4“, kurioje bendravo, piešė, keliavo, žaidė, sportavo, dalijosi įspūdžiais 1-4 klasių mokiniai.

Stovyklos metu mokiniai susipažino su Ventės, Stankiškių, Minijos gyvenviečių žymiomis apylinkėmis, dalyvavo „Sveikatingumo rate“, t.y. keliavo pažintiniu taku: Kintų prieplauka-stebėjimo bokštelis-žaidimai prie marių-lauko treniruokliai. „Meninėje dienoje“ įdomiausio gyvūno tema visi noriai lipdė, klijavo, piešė, aplikavo, lankstė.

Mokiniams buvo organizuota kelionė, kurios metu lankėsi Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės modernizuotoje viešojoje bibliotekoje bei Klaipėdos zoologijos sode.

Stovyklos pabaigoje vaikai džiaugėsi turiningai organizuotu laisvalaikiu, teikė pasiūlymų kitų metų stovyklai.

Šią vaikų vasaros poilsio stovyklą organizavo pradinio ugdymo mokytojos Elvyra Rimkuvienė, Asta Matvėjėvienė, Vida Viršilienė, Irena Šerkienė bei socialinė pedagogė Jurgita Tamošiūnienė.

Dėkojame R. Kelpšos KPĮ už paramą vasaros poilsio stovyklai.

Skip to content