Vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje“

Jurgita Tamošiūnienė,
socialinė pedagogė

Birželio 1 – 10 dienomis vyko tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara vaikystės miestelyje 5“, kurioje keliavo, bendravo, žaidė, sportavo, dalinosi įspūdžiais 1-7 klasių mokiniai.

1-4 klasių mokiniai vyko į Ventę, susitiko su mokslininkais, stebėjo, kaip gaudomos žuvys, analizavo jų įvairovę. Ugdytiniai keliavo į Svencelę, Dreverną, kurioje mokiniai susipažino su apylinkėmis. Mokiniai dalyvavo išvykoje į Aukštapelkę, susipažino su augmenija ir gyvūnija. Vaikai dalyvavo kūrybinėje dienoje, orientacinėse varžybose, iškyloje, kurioje mokiniai aptarė stovyklos įspūdžius, buvo apdovanoti.

5-7 klasių mokiniai dalyvavo iškyloje prie marių Suvernuose, mokėsi buriuoti. Mokiniai keliavo į Svencelę, Dreverną. Stovykloje vaikai susitiko su Macikų globos namų gyventojais: vyko bendra kūrybinė edukacinė veikla bibliotekoje. Stovyklautojai sportavo kartu su Šilutės sporto mokyklos auklėtiniais vadovaujant Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos treneriui. Stovyklos pabaigoje mokiniai vyko į ekskursiją – žiūrėjo kino filmą, čiuožinėjo ledo arenoje, žaidė boulingą.

Beveik visi iškelti uždaviniai buvo įgyvendinti. Stovyklos pabaigoje vaikai džiaugėsi turiningai praleistu laisvalaikiu, teikė pasiūlymus kitų metų stovyklai.

1-4 klasių mokinių vaikų vasaros poilsio stovyklą vykdė pradinio ugdymo mokytojos Elvyra Rimkuvienė, Asta Matvėjėvienė, Vida Viršilienė, Irena Šerkienė, 5-7 klasių mokinių – direktoriaus pavaduotojos ugdymui Ilona Papievienė, Rima Krušienė, technologijų mokytoja Sonata Rangienė, etikos mokytojas Ramūnas Grikšas, kūno kultūros mokytoja Lina Leikuvienė, būrelio vadovė Laima Bušininkienė. Projektą koordinavo socialinė pedagogė Jurgita Tamošiūnienė.

Dėkojame Kintų bendruomenei už paramą vaikų vasaros poilsio stovyklai.

Skip to content